Doświadczenie i wykształcenie

Jako lektorka pracuję już od 2007 roku, kiedy to miałem okazję rozpocząć szkolenia biznesowe dla firm po zdobyciu certifikatu CAE. Praca i pasja wkładane w nieustającą naukę języka angielskiego zaowocowały tym, że wiele razy występowałam w roli Native Speaker (poziom mojego jezyka to C1) a teraz pracuje w British Collage of Brazil w São Paulo.

W 2010 roku, broniąc pracy o nauczaniu języka angielskiego w nauczaniu wczesnoszkolnym i pozaszkolnym, ukończyłam pedagogikę ze specjalnością oligofrenopedagogika na Uniwersytecie Ślaskim w Katowicach, uzyskując tytuła magistra, stałam się pełnoprawnym nauczycielem.

  • Odbyłam podyplomowe studia w zakresie przygotowania pedagogicznego w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Katowicach, nabywając uprawnienia do nauczania.
  • Uzyskałam najwyższy wynik na egzaminie TEFL w 2011r. (Teacher of English as a Foreign Language).
  • Zdobyłam certyfikat Especialista en la enseñanza y aprendizaje del inglés en el aula – Universidad Potnificia Comillas, Madrid – Specialista nauczania języka angielskiego w klasie szkolnej, egzaminy zdając z wyróżnieniem.
  • Dzięki programowi Auxiliares de Ingles w Madrycie, miałem okazję spędzić 4 lata w Hiszpanii  by zdobyć doświadczenia jako nauczyciel edukacji dwujęzycznej CLIL w Colegio Salesianos Atocha.

Prowadzę kursy ogólne i specjalistyczne ( informatyczne, biznesowe, egzaminacyjne) dla klientów indywidualnych na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych.

Nie boję się wyzwań i kocham uczyć się nowych rzeczy (aktualnie języka portugalskiego). Jako filolog wiem, że moment zakończenia studiów nie wyznacza końca nauki; dla językowca stały rozwój jest szczególnie ważny, ponieważ języki ulegają zmianom i ewoluują jak my wszyscy. Dlatego też biorę udział w licznych kursach, szkoleniach i webinariach organizowanych przez np. Oxford University Press, British Council czy Pearson.

Lubię pracować na indywidualnych zasobach, pobudzając innych do działania tak, by stali się najlepszą wersją samych siebie, a bezcenna wiedza wyniesiona z tych studiów i kursów pozwala mi skuteczniej i ciekawiej uczyć.

 

 

Reklamy